Doświadczony tłumacz przysięgły oferuje fachowe usługi tłumaczeniowe z języków: niemieckiego, holenderskiego, niderlandzkiego i flamandzkiego. O moim profesjonalizmie, poza gronem zadowolonych klientów, świadczy fakt, iż jestem współautorem największego słownika niderlandzko-polskiego, wydanego w Amsterdamie w 2009 roku: http://pegasus.sylabus.eu/pegasus-slownik-niderlandzko-polski.html

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów z całego kraju, oferuję fachową pomoc przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 – 22.00.

Zapewniam także możliwość wykonania usługi drogą korespondencyjną (poczta, faks oraz e-mail). Oferuję tłumaczenia ustnetłumaczenia pisemne, a także tłumaczenia specjalistyczne.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty tłumacza języka niderlandzkiego (holenderskiego, flamandzkiego) i niemieckiego  w biurze we Wrocławiu i Kiełczowie bądź poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy:
Tel./fax.: 71 399 47 81
Tel. kom.: 604 214 772
E-mail 1: ziel@uni.wroc.pl
E-mail 2: jerzyziel@poczta.onet.pl

 

Biuro tłumaczeń we Wrocławiu
  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.www.tlumaczprzysieglywroclaw.com oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY J.NIDERLANDZKIEGO I NIEMIECKIEGO JERZY ZIELIŃSKI, Żmudzka 15/7 51-354 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ziel@uni.wroc.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  Tłumacz przysięgły

   

  dachówka

   rynny PCV

  DANE KONTAKTOWE:
  Dr Jerzy Zieliński
  Tłumacz przysięgły

  ul. Akacjowa 59 L, 55-093 Wrocław-Kiełczów
  ul. Kuźnicza 21-22, 50-138 Wrocław
  ul. Żmudzka 15, 51-354 Wrocław
  Tel.: 71 399 47 81
  Kom.: 604 214 772
  E-mail: ziel@uni.wroc.pl